Banner
Banner
Желание служить общему благу должно непременно быть потребностью души, условием личного счастья А. Чехов

Новости

08 июля 2022

Фонд Бориса Колеснікова передав черговий автомобіль швидкої допомоги

Шлях до перемоги нелегкий і тернистий, та всі ми своєю єдністю, стійкістю духу, взаємопідтримкою і плідною працею невпинно її наближаємо. Фонд Бориса Колеснікова докладає до цього максимум зусиль. Так, зокрема, в період з 21 червня по 8 липня благодійники змогли: 
 
придбати автомобіль швидкої допомоги. Транспортний засіб вже допомагає рятувати життя на передовій;
 
на прохання ВЦА закупити та передати генератор на передову; 
 
передати близько 4 500 наборів м'ясо-ковбасної продукції «АПК-ІНВЕСТ» та 3 500 солодких наборів ТМ «Конті» окремим територіальним громадам та батальйонам Сил ТрО;
 
за підтримки партнерів завезти до Донеччини близько 60 000 кілограмів гуманітарного грузу (одяг, лікарські засоби, предмети гігієни і продукти харчування) та роздати їх найбільш вразливим верствам населення; 
 
забезпечити медичні заклади Дружківки та Костянтинівки медичними засобами першої необхідності;
 
роздати близько 3 000 продуктових наборів комунальникам Костянтинівки, працівникам Департаменту соцзахисту населення Дружківки, а також рятівникам ДСНС Костянтинівки та Дружківки. 
 
Нагадаємо, в квітні Фонд Бориса Колеснікова евакуював з Донеччини 3 000 людей до більш безпечних областей на заході країни. Для населення, яке залишилося в області, було завезено близько 500 000 кілограмів гуманітарної допомоги. Крім того, волонтери Фонду передали 107 000 наборів м'ясо-ковбасної продукції ТМ «Конті» та 53 000 солодких наборів ТМ «Конті» територіальним громадам, які найбільше постраждали від воєнних дій.