Banner
Banner
Ежели ты что хорошее сделаешь с трудом, труд минется, а хорошее останется, а ежели сделаешь что худое с услаждением, услаждение минется, а худое останется М. В. Ломоносов

Новости

26 августа 2022

Фонд Бориса Колеснікова придбав електрокар-вантажівку для столичного вишу

26 серпня представники Фонду Бориса Колеснікова передали електромобіль Vega Mario Delivery столичному Державному торговельно-економічному університету. Автомобіль був придбаний благодійниками на прохання керівництва вишу. 
 
«Наш навчальний заклад динамічно розвивається. На сьогодні підготовка ведеться за 28 спеціальностями і більше ніж 200 програмами. Ми користуємося популярністю серед молоді, постійно модернізуємо матеріальну базу, оновлюємо навчальні корпуси та гуртожитки, відкриваємо нові лабораторії. Звісно, війна ускладнила нашу діяльність. Тоді на допомогу нам прийшов великий бізнес. Це наші стейкхолдери, вони допомагають удосконалити навчальний процес. Сьогодні наc підтримав бізнесмен та благодійник Борис Колесніков: його Фонд передав електровантажівку. Для нас надважливо своєчасно обслуговувати кампуси, які мають величезні площі, та використовувати при цьому сучасний і екологічний транспорт. Адміністрація та викладачі нашого університету дякують Фонду за надану допомогу і продовжують підготовку студентів, які зовсім скоро стануть висококласними спеціалістами та гідною зміною старшим колегам в дружніх нам бізнес-структурах і держустановах», — розповідає Анатолій Мазаракі, ректор Державного торговельно-економічного університету. 
 
«Незважаючи ні на що, триває підготовка до нового навчального року. Електрокар-вантажівка — це скромний подарунок ДТЕУ від мого благодійного Фонду. Ми усвідомлюємо, що майбутнє починається сьогодні. Так само як багато країн готові долучитися до відновлення зруйнованих міст і української інфраструктури, так і ми вважаємо своїм обов’язком підтримати навчальні заклади та нашу дорогоцінну молодь. Тому сьогодні ми подбали про потреби торговельно-економічного університету, а вже зовсім скоро, я впевнений, ми усі разом будемо відбудовувати зруйновані школи та виші», — доповнює Борис Колесніков, Президент Фонду.  
 
Нагадаємо, за підтримки Фонду Бориса Колеснікова у 2020 році в Інституті біології та медицини Київського національного університету імені Тараса Шевченка було відкрито перші в Україні медичну аудиторію віртуальної реальності та лабораторію симуляційного тренінгу.