Banner
Banner
Чем человек умнее и добрее, тем больше он замечает добра в людях Блез Паскаль

Новости

31 августа 2022

Фонд Бориса Колеснікова прозвітував про надання благодійної допомоги

Фонд Бориса Колеснікова традиційно звітує про зроблене за два останні тижні. Кінець літа видався спекотним у всіх сенсах цього слова, в тому числі, і на гуманітарному фронті. Отож: 

• Благодійники придбали автомобіль швидкої допомоги. Наразі повністю укомплектована швидка передана медикам на передову.
 
• Фонд продовжує підтримувати територіальні громади, які найбільше постраждали від військових дій та забезпечувати місцевих мешканців м'ясоковбасною і солодкою продукцією. Так, цього разу було передано головам громад 3 000 наборів ПрАТ «АПК ІНВЕСТ» та 4 000 наборів ТМ «Конті». 
 
• Традиційно Фонд за підтрики партнерів допоміг волонтерам завезти 75 000 кілограмів гуманітарної допомоги, а саме: лікарських засобів, продуктів харчування, одягу та предметів гігієни. Вантаж був доставлений до Донеччини і переданий малозабезпеченим, багатодітним сім’ям, людям з інвалідністю, пенсіонерам, мамам з маленькими дітками. 
 
• Благодійники також продовжують опікуватися медиками Костянтинівської громади, які працюють у штатному режимі та стоять на варті здоров’я та життя пацієнтів. Їм передані продуктові набори ти медичні засоби першої необхідності. Не забуває Фонд і про комунальників та працівників служб, що забезпечують життєдіяльність Костянтинівської да Дружківської громад: вони теж систематично отримують продуктові набори. 
 
Нагадаємо, за півроку Фонд Бориса Колеснікова завіз до Донецької області близько 725 000 кілограмів гумвантажу, а ще передав очільникам територіальних громад 118 000 наборів м'ясоковбасної продукції ПрАТ «АПК ІНВЕСТ» та 67 000 солодких наборів ТМ «Конті».