Новости
20 сентября 2023
Робота Фонду Бориса Колеснікова у вересні 2023 р.
Фонд Бориса Колеснікова радо звітує про надану благодійну допомогу мешканцям Донеччини протягом останнього місяця. За цей час благодійникам вдалося:
- За підтримки партнерів завезти до регіону гуманітарну допомогу та видати 16000 продуктових наборів соціально вразливим категоріям населення на базі гуманітарних хабів Фонду у Дружківці та Костянтинівці.
- Привітати з Днем знань діток, які проживають у віддалених селах на лінії фронту. Наші волонтери побажали школярам гарно навчатися та вручили 1000 солодких подарунків.
- Побувати на відкритих тренуваннях юних спортсменів Дружківки та Костянтинівки. Хлопці і дівчата з секції тхеквондо та вихованці спортивного клубу «Південна зірка» отримали від Фонду набори смаколиків.
- Підтримати мам-одиначок, мам з маленькими дітками і багатодітних мам та допомогти з дитячим харчуванням, засобами гігієни, іграшками для малечі.
- Надати допомогу Тернопільському центру підтримки внутрішньо переміщених осіб, який відзначив річницю з дня відкриття. В ньому знайшли прихисток декілька тисяч маріупольчан, що рятувалися від війни.
![](/images/4a0ad8c992be620d4fec83835cb24925378832020_6802115569851047_7985218719906651601_n.jpg)
![](/images/16fea90d7e2524604cb2bb8040e5be11IMG_20230909_094952_016.jpg)
![](/images/26859cee4fbfdc5e63f54f9a88f12b5aIMG_20230909_095019_356.jpg)
![](/images/dcd90a94a3fbe3b94c8957a24b526a84IMG_20230909_095049_698.jpg)
![](/images/1f4eee64139275e19fa7cca9a3727c38IMG_20230909_095113_591.jpg)
![](/images/20aa0de44883c915743eded53553a1e2IMG_20230909_095217_467.jpg)
![](/images/c8961a0c6a48710b90e45bd7f0939d16IMG_20230909_095242_149.jpg)
![](/images/1246cb0659d589ca8f2c397f410f63d3IMG_20230909_095318_714.jpg)
![](/images/83005d38c48521e1cc3eab01736b6d13IMG_20230909_095330_860.jpg)
![](/images/59bc4f8dd72ccf1e3da97b395913ade2IMG_20230909_095512_915.jpg)
![](/images/9d8ccea57b884ce7c5a712876249e6f0IMG_20230909_095529_914.jpg)
![](/images/fec3a4e6a077ed27487a7b5e4e8c15a9IMG_20230909_095615_668.jpg)
![](/images/0f73080622b3a7864d8a0e1564edd037IMG_20230909_095641_483.jpg)
![](/images/12e57ae1e0bb7e370d12c1e019f04d84IMG_20230909_095701_063.jpg)
![](/images/0fce5da2aee8b4728c78484c94037e0cIMG_20230909_095710_467.jpg)
![](/images/2f6c87e6a07a1ad79a97f093aedbe376IMG_20230909_095818_462.jpg)
![](/images/39a4f0f7eb21ced263df10f17c23195dIMG_20230909_100415_671.jpg)
![](/images/14a4c4acdd2861fd0334fb52b3d0c2c1IMG_20230909_100452_472.jpg)