Banner
Banner
Выгода от доброго деяния - то, что ты использовал возможность его совершить Луций Анней Сенека

Новости

20 сентября 2023

Робота Фонду Бориса Колеснікова у вересні 2023 р.

Фонд Бориса Колеснікова радо звітує про надану благодійну допомогу мешканцям Донеччини протягом останнього місяця. За цей час благодійникам вдалося:
 
  • За підтримки партнерів завезти до регіону гуманітарну допомогу та видати 16000 продуктових наборів соціально вразливим категоріям населення на базі гуманітарних хабів Фонду у Дружківці та Костянтинівці.
  •  Привітати з Днем знань діток, які проживають у віддалених селах на лінії фронту. Наші волонтери побажали школярам гарно навчатися та вручили 1000 солодких подарунків.
  •  Побувати на відкритих тренуваннях юних спортсменів Дружківки та Костянтинівки. Хлопці і дівчата з секції тхеквондо та вихованці спортивного клубу «Південна зірка» отримали від Фонду набори смаколиків.
  • Підтримати мам-одиначок, мам з маленькими дітками і багатодітних мам та допомогти з дитячим харчуванням, засобами гігієни, іграшками для малечі.
  •  Надати допомогу Тернопільському центру підтримки внутрішньо переміщених осіб, який відзначив річницю з дня відкриття. В ньому знайшли прихисток декілька тисяч маріупольчан, що рятувалися від війни.