Новости
27 июня 2023
Фонд підтримав Чемпіонат міста Черкаси з баскетболу
У Черкасах завершився чемпіонат міста з баскетболу серед юнаків та дівчат 2010 р.н. та молодше, який тривав з березня. У змаганнях взяли участь 10 команд, зокрема з Черкас, Сміли, Кам’янки та Кропивницького.
Команда "Черкаські Мавпи-2010" стала абсолютним чемпіоном, не зазнавши жодної поразки. "Черкаські Мавпи-КДЮСШ-1-2011" здобули срібні медалі, показавши впевнену гру та високий потенціал. А "Черкаські Мавпи-2011" завоювали бронзу, проявивши визначну міць.
Гравці команд-призерів отримали солодкі заохочувальні подарунки від нашого Фонду.
Ще раз вітаємо юних спортсменів з успішними виступами!
![](/images/cd9430aaeafa6044b1d3894e5d89c362355688642_609007694662794_743530379612195651_n.jpg)
![](/images/d70472eaa0d0a3458377a56a2f6de44a356396497_609007431329487_4262033659665385474_n.jpg)
![](/images/ea0fe8d0754ef7416591d0a72ed71fd4356418739_609007764662787_6616450166607006360_n.jpg)
![](/images/35362419410693d223a96f4029e75972356427799_609007684662795_1063100345754847395_n.jpg)
![](/images/1fbbff665bd3a091065018d111e51189356435380_609007331329497_8836343918214612494_n.jpg)
![](/images/406a5dc04b8a384dbca5ee22f247a048356440095_609007344662829_709175018129353069_n.jpg)