Новости
30 сентября 2023
Фонд став офіційним партнером національної збірної України з пляжного тенісу
З 28 вересня по 2 жовтня у Греції проходить Чемпіонат Європи з пляжного тенісу. Наш Фонд є офіційним партнером національної збірної України, до складу якої входять: Богдан Левчук, Михайло Радченко, Дмитро Гирич, Станіслав Ординський, Катерина Єгорейченко, Олена Кирпот, Тетяна Чванцева, Анна Мартем'янова.
Чемпіонат Європи з пляжного тенісу — це частина ITF Beach Tennis Tour. Змагання проходять у чоловічому, жіночому та змішаному парному розряді. Цьогоріч у турнірі заявлені 19 країн-учасниць.
Віримо в нашу збірну та бажаємо їй успіху і блискучих перемог!
![](/images/8fd06e38a4cd458ec6f4f6529edb507e383969410_658127346417495_4656420101324731101_n.jpg)
![](/images/c9c84ccc57ba7ac65a531cc89a86b0a9384267730_658127063084190_1343674891286971638_n.jpg)
![](/images/f96af3da96cef6a17d957d25e1a19be1384307359_658127356417494_2125770543271490003_n.jpg)
![](/images/70f9622afe5d32a1bf70cc5c89a4ac9e384465318_658127329750830_4679906510311816143_n.jpg)
![](/images/51a1cf7796f53ce8b95be1e238e1f386384484901_658127173084179_8472817949788883469_n.jpg)
![](/images/81c26b340f1c07cc8403e4f85caca080385690815_658126753084221_2892619412707662553_n.jpg)
![](/images/fd96f824def3f1b5c117fb7d7ef8824dIMG_20230930_150842_080.jpg)