Новини
Спортивні човни від Фонду Бориса Колеснікова перевірили у дії в Олімпійський день
В Олімпійський день, що проходив 28 квітня в м. Українка, в ході показових виступів, на воду були спущені спортивні човни, придбані за кошти Фонду Бориса Колеснікова.
На щорічному спортивному святі були присутні олімпійські призери та чемпіони, керівники спортивних організацій, представники мерії.
У виступах на байдарках і каное брали участь чемпіони та призери першості України і міжнародних регат Іван Семікін і Данило Кузьмін, майстри спорту Андрій Праташ, Олексій Себро і Михайло Семікин, майстер спорту, неодноразовий чемпіон України, Юрій Лисяний.
Розпочавши в цьому році свою тренерську діяльність, Юрій Лисяний зазначив: «Всі, і досвідчені спортсмени, і найменші вихованці секції веслування на байдарках і каное, яка почала свою роботу в Українці, дякують Фонду Бориса Колеснікова. Завдяки його підтримки придбані човни європейського класу та обладнання, необхідне для роботи секції. Упевнений, що тепер список чемпіонів та призерів значно збільшиться!».
Нагадаємо, що в лютому цього року БФ «Фонд Бориса Колеснікова» виділив кошти в розмірі 300 тис. грн на закупівлю спортивного обладнання та екіпірування, необхідних для роботи секції веслування на байдарках і каное. Цільову благодійну допомогу передано Центру фізичного здоров'я населення «Спорт для всіх» в м. Українка.
![](/images/a8e8469f27f841a3ac8fa41d319c0812.jpg)
![](/images/d27869d4210c62ed73a81f0636a6f155.jpg)
![](/images/2a72ebebbe5be30e845f72c2d20a2733.jpg)